כחול כרמיאל ממליצים

כחול כרמיאל ממליצים

לכב’ ירון ותומי גורדון,
מומחי בניית אתרים.

פנינו אליכם כדי לקבל את הסיוע שלכם בשני נושאים – בניית אתר חדש וקידום האתר הקיים.
אנחנו בעסקי האינטרנט משנת 2004 וכבר עבדנו עם חברות אחרות בעבר, אולם הפעם, לשמחתנו הרבה, הזדמנה לנו חווית עבודה שונה: הגורם האנושי אצלכם ביחד עם המקצועיות עושים את העבודה ביחד לתענוג.
ראשית נציין את היחס, ההסברים בגובה העיניים, השיתוף בכל ההחלטות, הבנת הדרך המשותפת, הגדרת היעדים והמטרות – תוך כדי ההסברים, מתן טיפים וממש לימוד והכרת התחום טוב יותר.
פתאום זה נראה לנו יותר פשוט כשאתם מנחים, מתווים, קובעים לוחות זמנים לעבודה ומפקחים.
בנוסף, בתור עצמאיים, שעובדים רוב הזמן בלחץ של זמן, אין דבר שאנו מעריכים יותר מאשר את העובדה הפשוטה שמדי שבוע או שבועיים מופיע לנו במייל – מטלה מס’ … מכם ואנו יודעים שזה נורא פשוט, כתבתם כל סעיף נדרש, הסברתם, הנחיתם וכל שעלינו לעשות זה לדאוג לשים V על הסעיפים.
הבהירות בהתקדמות בעבודה איתכם, הנוחות והידע שאתם מעניקים לנו והעובדה שאתם תמיד קשובים לכל שאלה, תהייה, בעיה וכד’ הופכים את העבודה איתכם לחוויה, אבל ביננו לבין עצמנו, אנחנו עובדים איתכם בשביל תוצאות, לא כי אתם אנשים נפלאים, וזה… עולה על כל ציפיותינו.
אתמול בלילה שלחתם לנו דו”ח מיקומים בגוגל וכל מה שיכולנו לשלוח לכם במייל בחזרה – הייתה המילה: הללויה! פשוט לא מאמינים, תוך זמן הרבה יותר קצר מכפי שהבטחתם, עלינו במילות החיפוש שלנו למקום הראשון, השלישי, החמישי – וזה אחרי שבכלל לא היינו בדף הראשון!
האתר החדש באוויר, לשביעות רצוננו כמובן, בהתאם ללוחות הזמנים וכל שנותר לנו זה להגיד לכם שאנו שמחים שבחרנו בכם, מכל הבחינות ותודה!

סיגל צוקר ואריק סגל, כחול

כחול כרמיאל